MEAN WELL NDR-480-48 DIN sínre szerelhető tápegység 48V 10A 480W
  1. Egyéb elektronikai eszközök
  1. Elektronikai alkatrészek
  2. Egyéb elektronikai eszközök
Cikkszám:
ax489
Gyártó: Mean Well
Típus: NDR-480-48
DIN sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység
Vin: 90-264 VAC/120-370 VDC,
Vout: 48 VDC (0-10A),
P: 480 W,
Teljesítmény: 480 W
Kimenet: 48 VDC
Üzemi hőmérséklet: -20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok: 92,5%
Méretek: 85,5x125,2x128,5mm
Kérdés esetén keressen minket telefonon vagy e-mailben!
Üdvözlettel
centralgep.hu csapata
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Gyártó: Mean Well
Típus: NDR-480-48
Vin: 90-264 VAC/120-370 VDC,
Vout: 48 VDC (0-10A),
P: 480 W,
Teljesítmény: 480 W
Kimenet: 48 VDC
Hatásfok: 92,5%
Méretek: 85,5x125,2x128,5mm