Yaskawa Servopack CACR-SR44BC1CSY349 szervómotor AC vezérlő 4,4kW /ax430
  1. Ipari automatizálás
  1. Ipari automatizálás
Cikkszám:
ax430
Yaskawa Servopack CACR-SR44BC1CSY349 szervómotor AC vezérlő 4,4kW
Kérdés esetén keressen minket telefonon vagy e-mailben!
Üdvözlettel
centralgep.hu csapata
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Yaskawa Servopack AC szervómotor vezérlő
CACR-SR44BC1CSY349
Bemenet:
3x230V vagy 1x230V, 50Hz
Kimenet:
1x230V, 50Hz, 4.4kW
7 szegmenses LED (állapot- és riasztáskijelző)
Fordulatszámmérő 1000 r/min-1 és nyomatékfigyelő 3V/névleges nyomaték
Sebességszabályozási tartomány: 1:3000
Gyorsítási idő beállítása: 0-tól 10s
Beépített referencia tápegység: ±12 VDC±5 %, ±30 mA