Mitsui MSG250H2 precision automatic surface grinder
Item number:
ct2203
Újszerű állapotban eladó Mitsui precíziós autómata síkköszörű
Gyártó Mitsui MGG CO.LTD "Japan"
Típus: MSG-250H2
Gyártási év:1990-6
Asztal szélesség: 200mm
Asztal hossz: 480mm
Asztal hosszanti elmozdulása, maximum: 520mm
Asztal oldalirányú mozgása, maximum 250 mm
Asztalmozgás: 5-20m/perc
Köszörű orsó fordulatszáma: 2900 ford./perc 50 Hz
Asztal teljes hossza: 1385x285 mm
Mágnesasztal: 300x130x100 mm
Hűtőfolyadék egység,
Maximális magasság az asztal felületétől a köszörűkorong tengelyközéppontjáig: 400 mm
Köszörűkorong átmérője, standard: 205mm
Köszörűkorong szélessége: 20mm
Kerékorsó fordulatszáma: 2900 rpm 50Hz
A csiszolókorong furat átmérője: 31,75mm
Elektromos teljesítmény: 2 LE 1,5 KW 4P 200V 3 fázis