lemezhengerítő BOLUK BM 1270X90-2,5mm hengerítő gép ÚJ!
  1. Lemezmegmunkálás
  1. Ipari gépek, eszközök
  2. Fémipari gépek
  3. Lemezmegmunkálás
ÚJ
Cikkszám:
ct2276
ÚJ
hengerítőgép BOLUK BM 1270 x 90 - 2,5 Lemezhengerítő ÚJ! állapotban eladó.
gyártó:BOLUK 1270X90mm
gyártási év: 2023
Hajlítási Hossz : 1270 mm
Hajlítási kapacitás : 2,5 mm
Henger átmérője 90 mm
- SAE 1050 minőségtanúsítvánnyal rendelkező, nagy szakítószilárdságú acélhengerek
- Dróthornyok a hengerek végén (4/6/9)mm
- Manuálisan állítható hátsó görgő
- Mobil kezelőpanel lábpedállal
- Precíziós hajlítás fékes motorral
- Kúpos hajlítóberendezés
- Manuális lehajtható vég
- Öntöttvas főkeretek
Hajlítási sebesség 6m /min
Motorteljesítmény 1,1 kW 50Hz 380v
Dróthornyok átmérője 4/7/10 mm
Gép méretei 1850x700x1200 mm